sprzatanie mieszkan

Firma sprzątająca radzi – jak efektywnie przeprowadzać cotygodniowe porządki?

Regularność to istotny aspekt, który zapewni mieszkaniu czysty i schludny wygląd. Oprócz doboru konkretnego dnia w tygodniu na sprzątanie, warto też zadbać o właściwe wykonywanie wszelkich czynności związanych z czyszczeniem powierzchni. W tym wpisie znajdziesz przydatne wskazówki związane z dbaniem o czystość w mieszkaniu.

Jak szybko posprzątać mieszkanie?

Osoby posiadające nawyk przecierania kurzu, regularnego mycia naczyń i ogólnego dbania o przestrzeń będą w stanie znacznie szybciej posprzątać mieszkanie. W takim przypadku koniecznym okaże się jedynie umycie rzadziej przecieranych powierzchni, takich jak lodówka czy wnętrze szafek. Co jednak w przypadku, gdy regularność nie należy do Twoich mocnych stron? Można planować sprzątanie na konkretny dzień, a także dzielić mieszkanie na strefy podczas wykonywania czynności sprzątających. Wówczas zadbanie o estetyczny wygląd domu będzie zdecydowanie prostszy.

Mycie lodówki i szafek – co można wykorzystać?

Dla tych, którzy zastanawiają się jak myć lodówkę, poleca się wykorzystać płyn do mycia naczyń i ściereczki z mikrofibry. Po nasączeniu można przetrzeć nimi półki, a nawet wnętrze lodówki, a na końcu usunąć środek myjący czystą wodą i ręcznikiem papierowym. Tak samo można wyczyścić wnętrza kuchennych szafek.

Jak myć okna bez smug?

Oprócz specjalnych środków do mycia szyb i ściereczek z mikrofibry, można skorzystać również z połączenia octu i wody. Domowej roboty płyn świetnie usuwa zabrudzenia, jednocześnie nie pozostawia smug na powierzchniach. Mieszkankę można zastosować nie tylko na oknach, ale również na lustrach i innych szklanych elementach wystroju mieszkania np. w gablocie.

Sprzątanie z profesjonalistami – praktyczne rozwiązanie

Osobom, które nie mają czasu na samodzielne dbanie o czystość w mieszkaniu poleca się skorzystanie z usług profesjonalistów. Nasza firma oferuje tanie sprzątanie w Warszawie i okolicach. Posiadamy nowoczesne narzędzia i akcesoria, co wpływa na znacznie krótszy czas przeprowadzania usług. Ofertę kierujemy zarówno do właścicieli przedsiębiorstw, jak i do osób prywatnych.