Sprzątanie po Przeprowadzce

Przeprowadzka do nowego domu lub mieszkania to ważny i dość ekscytujący etap w życiu każdego. Takie wydarzenie dla większości osób z pewnością wiąże się z ogromnym stresem i obowiązkiem sprzątania po przeprowadzce. Pakowanie, organizacja logistyki i przewożenie swoich rzeczy to nie lada wyzwanie, które wymaga od nas nie tylko odpowiedniego planowania, ale także wiele wysiłku i trudu. W dodatku wiele kontraktów wynajmu nakazuje generalne sprzątanie po przeprowadzce, na które często w natłoku obowiązków nie ma ani czasu, ani chęci. W takich sytuacjach najlepiej oddać sprawy w ręce profesjonalistów. Wyręczymy cię i wykonamy kompleksowe sprzątanie po przeprowadzkach w Warszawie.

Kompleksowy serwis sprzątania po przeprowadzkach

Nasza oferta sprzątania po przeprowadzkach w Warszawie dotyczy nie tylko prywatnych mieszkań, apartamentowców i domów. Zajmujemy się także sprzątaniem po przeprowadzkach w biurach, pomieszczeniach technicznych oraz innych pomieszczeniach użytkowych. Oferta zawiera kompleksową usługę – mycie okien, czyszczenie podłóg zarówno na sucho, jak i na mokro oraz usuwanie kurzu i pyłu z wszelkich powierzchni.

Ekipa korzysta tylko ze sprawdzonych i ekologicznych środków czystości, bezpiecznych dla Twojego zdrowia — po realizacji sprzątania po przeprowadzce nie musisz wietrzyć pomieszczeń. Nasz serwis sprzątający zajmie się również dokładnym i gruntownym czyszczeniem, które usuwa ciężkie i trudne zabrudzenia z różnych powierzchni. Z naszym serwisem żadne sprzątanie po przeprowadzce nie jest straszne.

Zamów nasze usługi już dziś

Nawet nie musisz do nas dzwonić! Możesz w bardzo szybki i prosty sposób zamówić naszą usługę sprzątania po przeprowadzce przez formularz załączony na stronie. Skontaktuj się z nami poprzez opcję „Zamów Usługę” i podaj swoje dane wraz z informacjami o zgłaszanym lokalu i lokalizacji miejsca. Ustalimy dogodny dla Ciebie termin oraz zakres pracy, którą należy wykonać, po czym wrócimy do Ciebie z ofertą cenową za całą usługę sprzątania po przeprowadzkach. Po akceptacji wszystkich ustaleń, nasza doświadczona ekipa przyjedzie w umówionym dniu i zajmie się złożonym serwisem sprzątania po przeprowadzce, a Ty będziesz mógł spokojnie zająć się pakowaniem.

Kompleksowe i profesjonalne usługi sprzątania po przeprowadzkach

Nasza firma to wykwalifikowana oraz kompetentna ekipa z bogatym doświadczeniem, a także ogromną ilością zadowolonych z usługi sprzątania po przeprowadzce klientów. Pracujemy tylko z profesjonalnym i certyfikowanym sprzętem oraz narzędziami, które nie niszczą, ani nie zostawiają żadnych uszkodzeń na czyszczonych powierzchniach. Do czyszczenia i usuwania trudnych zabrudzeń używamy ekologicznych środków czyszczących, które są bezpieczne dla zdrowia i nie wywołują żadnych negatywnych efektów ani alergii.

Złożona oraz kompleksowa usługa sprzątania po przeprowadzce uwzględnia również czyszczenie mebli, drzwi i okiennic, pozostawiając odkurzone i odświeżone powierzchnie. Dzięki naszej ofercie sprzątania po przeprowadzkach, każde pomieszczenie jest nieskazitelnie czyste i gotowe do ponownego użytku. Jesteśmy elastyczni pod względem terminów oraz gotowi na wszelkie nowe zlecenia. Z naszym doświadczonym zespołem żadne sprzątanie po przeprowadzce w Warszawie nie będzie straszne, a Ty będziesz mógł skupić się na tym, co ważne.

Dlaczego my

Doświadczenie 
i profesjonalizm

Elastyczność w kwestii 
terminów

Certyfikowane narzędzia, urządzenia i środki czyszczące

Ekologiczność

Atrakcyjność cenowa

Często Zadawane Pytania

Jakie środki bezpieczeństwa są stosowane podczas sprzątania po przeprowadzce?
Podczas sprzątania używamy tylko bezpiecznych i certyfikowanych środków czyszczących, które nie powodują uszkodzeń czyszczonych powierzchni. Ponadto nasza doświadczona ekipa jest przeszkolona, aby z zachowaniem największej ostrożności obchodzić się z przedmiotami i meblami klienta.
Czy usługa sprzątania po przeprowadzce jest dostępna w weekendy?
Tak, nasza firma oferuje sprzątanie po przeprowadzce także w weekendy, umożliwiając klientom większą elastyczność w planowaniu usług zgodnie z ich potrzebami.
Jak sobie radzicie ze sprzątaniem po przeprowadzce, gdi są jeszcze nierozpakowane skrzynia i mebli?
Organizujemy sprzątanie wokół pozostawionych przedmiotów, dbając o ich ochronę i maksymalizując efektywność czyszczenia otaczających przestrzeni.

Jesteś zainteresowany indywidualną wyceną?
Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami


Inne usługi