sprzątanie mieszkań warszawa

Sprzątanie mieszkań

Sprzątanie mieszkań – Warszawa i okolice

Niezależnie od tego, czy należy przywrócić porządek w małym mieszkaniu czy dużym apartamencie, nasza firma sprzątająca przeprowadzi wszystkie prace solidnie, szybko i w konkurencyjnej cenie. Działając na rynku od wielu lat i mając w portfolio setki referencji od zadowolonych klientów, mamy pewność, że sprostamy każdym wymaganiom. Sprzątanie mieszkań należy do jednej z wielu usług, które oferujemy.

Standardowe i gruntowne sprzątanie

Mówi się, że można skroić na miarę garnitur. My tę maksymę przełożyliśmy na naszą działalność i dostosowaliśmy sprzątanie mieszkań do wysokich wymagań i różnorodnych potrzeb naszych zleceniodawców. Oferujemy sprzątanie jednorazowe lub cykliczne, a także okazjonalne tj. sprzątanie mieszkań po remoncie czy sprzątanie mieszkań po przeprowadzce. Znamy nagłe i zaskakujące sytuacje, dlatego wprowadziliśmy także sprzątanie ekspresowe, które jest idealnym rozwiązaniem po imprezie lub tuż przed przybyciem gości. Filarami usługi sprzątania mieszkań są dwie kategorie tj. sprzątanie standardowe i sprzątanie gruntowe. Mając na uwadze różnorodne wymagania, uzupełniliśmy ofertę o usługi dodatkowe, które zostały ujęte jako odrębna kategoria. 

W sprzątaniu standardowym znajdują się takie czynności jak: odkurzenie i umycie podłóg, wytarcie kurzu z powierzchni łatwo dostępnych np. mebli, parapetów, umycie luster, umycie i dezynfekcja sanitariatów oraz opróżnienie kosza na śmieci. Sprzątanie gruntowne oprócz czynności zawierających się w standardzie obejmuje: wytarcie opraw oświetleniowych i gniazdek, mycie listew przypodłogowych, czyszczenie kaloryferów i posłanie łóżka.

Przywróć blask w Twoim mieszkaniu – zadzwoń do nas

Dbanie o porządek i czystość to nasza specjalność. Proponujemy konkurencyjne ceny i szybkie terminy realizacji, a przy tym posiadamy uczciwą i kompetentną kadrę. Działamy na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości, przywracając ład i blask mieszkaniom, które sprzątamy. Chcesz dołączyć do zadowolonych z naszych usług klientów?

Zapraszamy do kontaktu! Sprzątanie mieszkania nie musi odbierać Ci czasu dla bliskich.