Sprzątanie mieszkań

Sprzątanie mieszkań i domów – klienci indywidualni

Od małych mieszkań po rozłożyste, dwupoziomowe apartamenty z otaczającym je tarasami – wszystkie lokale mieszkalne wymagają regularnego sprzątania. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w realizacji zarówno jednorazowych, jak i stałych zleceń. Sprzątanie mieszkania to od lat stały i istotny element naszej oferty.

Jednorazowe sprzątanie mieszkania po remontach i przeprowadzkach

Pamiętacie Państwo tę chwilę, gdy zamknęły się drzwi za robotnikami bądź tragarzami mebli, a Wy omietliście wzrokiem pozostawiony przez nich bałagan? Nawet te ekipy remontowe i przeprowadzkowe, które mają w zwyczaju sprzątać po sobie, nie są w stanie doprowadzić mieszkania do odpowiedniego poziomu czystości. Wtedy wkraczamy my – profesjonaliści, zaprawieni w walce z uporczywymi zabrudzeniami czy wszechobecnym kurzem. Poradzimy sobie z zamazanymi podłogami i oknami i sprawimy, że mieszkanie będzie lśnić jak w reklamie.

Sprzątanie domu – wtedy, gdy najbardziej go potrzebujesz

W życiu zdarzają się sytuacje nieprzewidziane. Niespodziewany najazd gości, spontaniczna impreza, czy nagła awaria elektryki wymagająca kucia ścian? Jeśli po takim wydarzeniu patrzycie na swoje mieszkanie z przerażeniem, czas zadzwonić do nas.

Po co tracić czas na sprzątnie mieszkania, gdy tak łatwo i niedrogo można to zrealizować za pomocą fachowców takich, jak pracownicy ESKURRO? Niewiele jest sytuacji równie nieprzyjemnych jak obudzenie się rano po wspaniałej, hucznej imprezie by zderzyć się z koniecznością posprzątania pełnej naczyń kuchni czy zebrania rozsypanego po całym mieszkaniu konfetti. Nie dość, że sił brak, to przecież jest tyle przyjemniejszych zajęć niż wsłuchiwanie się w warkot odkurzacza i rozpaczliwe poszukiwanie płynu do mycia podłogi.

Zaoferujemy Państwu jednorazowe sprzątanie mieszkania w trybie ekspresowym. Dostępne są tu dwa typy usług:

  1. Sprzątanie standardowe
  2. Sprzątanie gruntowne

Sprzątanie standardowe zawiera:

Sprzątnie gruntowne zawiera dodatkowo, oprócz elementów zawartych w sprzątaniu standardowym, także:

Potrafimy dostosować się do różnych potrzeb klientów indywidualnych. Wiemy, że często zwykłe, standardowe sprzątanie mieszkania może nie wystarczyć. O tym, że mieszkanie w czystym, pachnącym, pozbawionym szkodliwych i niebezpiecznych bakterii lokalu jest niezwykle istotnym elementem składającym się na dobrostan człowiek, nie trzeba chyba nikogo przekonywać.

Zwłaszcza drugi typ sprzątania (sprzątanie gruntowne) polecamy zlecić nam po dokuczliwych pracach remontowych. Kurz powstały w trakcie wiercenia, kucia czy szpachlowania ścian (nie mówiąc o cyklinowaniu podłóg) potrafi dotrzeć naprawdę wszędzie. Jego usunięcie nie jest wcale proste – wymaga fachowej wiedzy, sprzętu i umiejętności, które posiadają nasi wykwalifikowani pracownicy. Po ich pracy wrócą Państwo do swojego mieszkania i będą mogli ponownie cieszyć się jego widokiem.

Jak zamówić jednorazowe sprzątanie domu (mieszkania) lub stałą usługę sprzątania?

Nic prostszego – wybieracie Państwo na naszej stronie internetowej zakładkę „Kontakt” i wybieracie formę, w jakiej chcecie się z nami skomunikować. Można to zrobić za pomocą formularza kontaktowego, poprzez e-mail lub po prostu do nas zadzwonić. Aby Państwa mieszkanie znów było przykładem czystości, będziemy potrzebowali kilku informacji takich, jak lokalizacja mieszkania i metraż oraz sugestii z Państwa strony w zakresie preferowanego terminu realizacji usługi. Po ich poznaniu błyskawicznie przygotujemy dla Państwa ofertę, którą wystarczy zaakceptować, by już niedługo cieszyć się posprzątanym mieszkaniem.

Oferujemy profesjonalne kompleksowe sprzątanie mieszkań Warszawa i okolice

Rozwijamy terytorialnie nasze usługi, podążając z klientami, którzy coraz częściej wybierają mieszkanie poza zgiełkiem metropolii. Jak grzyby po deszczu powstają w okolicach stolicy nowe inwestycje deweloperskie w postaci modnych, zwykle niewielkich, kameralnych osiedli mieszkaniowych z kilkupiętrowymi apartamentowcami. Z naszych usług mogą więc teraz korzystać nie tylko mieszkańcy administracyjnych dzielnic Warszawy. Sprzątanie mieszkań i domów oferujemy w następujących miejscowościach:

Zatem na co czekać? Jeśli tylko Państwa mieszkanie znajduje się w Warszawie lub na powyższej liście miejscowości sąsiadujących ze stolicą, wystarczy tylko podnieść słuchawkę lub napisać do nas – przyjedziemy, posprzątamy i pozostawimy po sobie…porządek.

Dlaczego sprzątanie mieszkania warto zlecić ESKURRO?

Istnieje wiele firm oferujących sprzątanie domów w Warszawie. Dlaczego więc zachęcamy Państwa do wyboru naszej firmy? Jest co najmniej kilka powodów:

  1. Po pierwsze, dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, co przekłada się na wiedzę i umiejętności radzenia sobie z różnego typu zabrudzeniami.
  2. Po drugie, nasze ceny są atrakcyjne.
  3. Po trzecie, oferujemy elastyczne terminy i możemy się dostosować do Państwa grafiku zajęć tak, aby pobyt w Państwa domu nie kolidował z innymi planami i zajęciami.
  4. Po czwarte, stawiamy na ochronę środowiska – używane przez nas środki czyszczące są ekologiczne, a wykorzystywane urządzenia spełniają wszystkie normy i posiadają niezbędne certyfikaty.
  5. Po piąte, i chyba najważniejsze – my naprawdę lubimy czystość i pasjonuje nas przywracanie porządku i higieny. To oznacza, że jakość naszych usług jest zawsze najwyższa, bo inaczej po prostu nie potrafimy.

Zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego my

Doświadczenie 
i profesjonalizm

Elastyczność w kwestii 
terminów

Certyfikowane narzędzia, urządzenia i środki czyszczące

Ekologiczność

Atrakcyjność cenowa

Często Zadawane Pytania

Jesteś zainteresowany indywidualną wyceną?
Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami


Inne usługi