Sprzatanie po Remoncie

Remont mieszkania lub domu wiąże się z ogromnym poświęceniem, kosztami oraz stresem. Kontrolowanie zatrudnionych podwykonawców oraz doglądanie poszczególnych etapów prac remontowych zabiera dużą ilość wolnego czasu. Zakończony remont to połowiczny sukces każdego właściciela, dopiero po sprzątaniu po remoncie można się cieszyć nowym wnętrzem i czystymi powierzchniami.

Sprzątanie po remontach to dla wielu osób kolejny etap pracy, która pochłania duże ilości czasu oraz wysiłku. Ponadto zwykłe środki do czyszczenia mogą nie poradzić sobie z trudnymi do usunięcia zabrudzeniami. Prace remontowe zostawiają w efekcie duże ilości pyłu, brudu oraz kurzu, który osiada nawet na ścianach, a budowlańcy często korzystają z chemicznych substancji, których nie pozbywa się zwykłe sprzątanie poremontowe. Profesjonalny serwis sprzątający to doskonałe wyjście dla każdego, kto oczekuje gruntownego sprzątania po remoncie w Warszawie.

Dokładna i profesjonalna oferta porządkowania mieszkań po remontach

Nasza ekipa sprzątająca posiada ogromne doświadczenie w usługach sprzątania po remontach. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi oraz środkami do czyszczenia poradzimy sobie z każdym kurzem, pyłem oraz wszelkimi zabrudzeniami, które ciężko usunąć. Zapewniamy kompletne czyszczenie ścian i drzwi z pyłu i kurzu. Zajmiemy się dokładnym myciem armatury łazienkowej i płytek, a także myciem podłóg oraz usuwaniem ciężkich plam po farbie i innych materiałach budowlanych.

Oferta sprzątania po remontach obejmuje także kompletne mycie okien, odkurzanie i odświeżanie brudnych mebli oraz czyszczenie detali takich jak gniazdka lub kontakty. Nasza usługa profesjonalnego sprzątania po remontach w Warszawie to czyszczenie na najwyższym poziomie z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa.

Najlepsza jakość i precyzja za atrakcyjną cenę

Oferujemy precyzyjną i dokładną usługę porządkowania po remontach w Warszawie o najlepszej jakości. Nasz wykwalifikowany personel podejmie się każdego zlecenia, realizując indywidualne oczekiwania klientów. Cennik sprzątania po remontach jest uzależniony od metrażu domu lub mieszkania, wielkości pokoi, zakresu pracy, jakie należy wykonać i powierzchni wymagających czyszczenia. Eskurro zapewnia atrakcyjne i konkurencyjne ceny sprzątania po remontach oraz precyzyjną realizację zlecenia.

Złóż zamówienie już dziś

Możesz szybko i łatwo złożyć zamówienie na usługę sprzątania po remoncie przez zakładkę „Zamów Usługę” na naszej stronie. Wypełnij formularz i podaj nam informacje o wielkości oraz lokalizacji miejsca. Nasz zespół ustali dogodny dla Ciebie termin realizacji sprzątania poremontowego, określi zakres pracy, a następnie zaproponuje ofertę cenową. Po akceptacji wszystkich warunków nasza ekipa zjawi się w ustalonym terminie i kompleksowo zrealizuje usługę sprzątania po remoncie w Warszawie. Każde zlecenie jest realizowane w terminie i na czas, dając ci komfort i wygodę.

Eskurro — kompleksowe rozwiązanie każdego sprzątania poremontowego

Serwis sprzątający Eskurro to profesjonalny personel z odpowiednimi kwalifikacjami i szkoleniami, gotowy podjąć każde wyzwanie. Do każdego zlecenia czyszczenia po remoncie podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i działamy z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzątania po remontach i możemy zapewnić Ci komfort i oszczędzony czas. Pracujemy 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu, dlatego jesteśmy dostępni w dogodnym dla Ciebie terminie.

Działamy tylko z bezpiecznymi środkami czystości przyjaznymi środowisku, które nie powodują żadnych alergii ani efektów niepożądanych. Nasze urządzenia i narzędzia mają odpowiednie certyfikaty i skutecznie czyszczą powierzchnie nie powodując żadnych uszkodzeń. Skorzystaj z naszej usługi sprzątania po remontach w Warszawie już dziś i ciesz się odświeżonym i nowym wnętrzem.

Dlaczego my

Doświadczenie 
i profesjonalizm

Elastyczność w kwestii 
terminów

Certyfikowane narzędzia, urządzenia i środki czyszczące

Ekologiczność

Atrakcyjność cenowa

Często Zadawane Pytania

Jak szybko można zorganizować sprzątanie po nagłym zakończeniu remontu?
Jesteśmy gotowi działać elastycznie i szybko reagować, by zapewnić usługi sprzątania nawet w przypadku niespodziewanego zakończenia prac remontowych.
Jak radzicie sobie z trudnymi plamami powstałymi podczas remontu?
Posiadamy specjalistyczne środki i techniki do usuwania najtrudniejszych plam, w tym z farby, kleju czy zaprawy, aby przywrócić nienaganny wygląd każdej powierzchni.
Czy sprzątanie po remoncie obejmuje również zewnętrzne części budynku?
Możemy zająć się również zewnętrznymi częściami budynku, takimi jak fasady, balkony i tarasy, usuwając wszelkie ślady po pracach budowlanych.

Jesteś zainteresowany indywidualną wyceną?
Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami


Inne usługi