Sprzątanie po Wynajmie

Najemca po zakończeniu umowy najmu najczęściej jest zobowiązany do generalnego posprzątania mieszkania po wynajmie. Jednak w praktyce efekty sprzątania przez byłych lokatorów nie są zadowalające, a niektórzy często pozostawiają lokal w kiepskim stanie. Niska cena i atrakcyjna lokalizacja to jedne z ważniejszych kwestii przy wystawianiu ogłoszenia mieszkania, a idealnie wysprzątane i przygotowane lokum dodatkowo zachęca potencjalnych najemców do podpisania umowy.

Oferta profesjonalnego sprzątania mieszkania doskonale przygotuje lokal do prezentacji na żywo. Wynajęcie serwisu sprzątającego to świetna opcja zarówno dla wynajmującego, jak i dla właściciela mieszkania — najemca może skupić się na pakowaniu i przeprowadzaniu, jednocześnie wywiązując się z umowy, a właściciel nie musi martwić się o sprzątanie po wynajmie i doprowadzenie lokum do idealnej czystości.

Profesjonalne podejście i najwyższa jakość usług

Nasza ekipa oferuje gruntowne sprzątanie mieszkań po wynajmie, które po realizacji zlecenia będzie doskonale prezentować się na zdjęciach i na żywo robiąc korzystne wrażenie na odwiedzających. Jesteśmy gotowi podjąć każde zlecenie, niezależnie czy jest to duże mieszkanie, kawalerka lub mieszkanie typu studio. Decydując się na usługę sprzątania mieszkania możesz być pewny, że zajmiemy się myciem podłóg i odkurzaniem dywanów, myciem framug i czyszczeniem okien oraz odkurzaniem i doprowadzeniem mebli do czystości. Profesjonalne i staranne podejście do każdego zlecenia sprzątania mieszkań po wynajmie to gwarancja idealnie czystego lokalu, co wpłynie na jego odbiór potencjalnie nowych wynajmujących.

Kompleksowa oferta sprzątania mieszkania

Zespół Eskurro do każdego zlecenia sprzątania mieszkania po wynajmie podchodzi z ogromnym zaangażowaniem, dokładnością i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Kompleksowa usługa obejmuje dokładne sprzątanie wszystkich przestrzeni. Zajmiemy się czyszczeniem kuchni, gdzie wyczyścimy wszystkie blaty oraz stół, a także szafki i fronty drzwiczek. Nie musisz martwić się o odmrażanie lodówki — w usłudze sprzątania mieszkania odmrozimy, zdezynfekujemy i skutecznie pozbędziemy się nieprzyjemnych zapachów z lodówki lub zamrażarki. Wymyjemy także sprzęty domowe, wyczyścimy mikrofalówki oraz ekspresy do kawy, a także prywatne narzędzia do czyszczenia.

W ofercie sprzątania mieszkania po wynajmie starannie wyczyścimy listwy, cały sprzęt multimedialny, a także drzwi, klamki oraz lampy. Zajmiemy się myciem i odkurzaniem mebli w salonie i pokojach. Nasza ekipa podejmuje się również czyszczeniem łazienek i toalet, myciem płytek ściennych oraz czyszczeniem sprzętów łazienkowych (np. pralki, suszarki) z możliwością mycia pod oraz za urządzeniami. Usługa sprzątania mieszkania po wynajmie obejmuje także odkurzanie balkonu i mycie balustrad.

Najwyższa jakość za niską cenę

Nasze usługi związane ze sprzątaniem mieszkań po wynajmie to jakość i obsługa najwyższym poziomie. Oferujemy pełen profesjonalizm i dokładne czyszczenie oraz mycie całego mieszkania. Do każdego klienta i zlecenia podchodzimy indywidualnie, dopasowując się do oczekiwań i wymagań. Każde zlecenie jest wyceniane na podstawie rodzaju mieszkania, wielkości oraz potrzeb klienta. Gwarantujemy konkurencyjne i atrakcyjne ceny za wszystkie usługi. Po uzgodnieniu dogodnego terminu, nasza ekipa zrealizuje usługę sprzątania mieszkania po wynajmie, pozostawiając po sobie idealny porządek i lokum gotowe do ponownego zamieszkania i użytkowania.

Postaw na profesjonalizm i wybierz Eskurro

Eskurro to serwis sprzątający oferujący m.in. sprzątanie po wynajmie. Posiadamy wykwalifikowany zespół, lata doświadczenia, a także setki zadowolonych klientów. Pracujemy z ogromnym zaangażowaniem 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu z łatwością dopasujemy się do wymaganego terminu. Podczas sprzątania mieszkania korzystamy wyłącznie ze środków czyszczących przyjaznych środowisku, które są bezpieczne dla zdrowia. Do czyszczenia i mycia używamy certyfikowanych narzędzi, które poradzą sobie z posprzątaniem trudno dostępnych miejsc oraz uporczywymi i ciężkimi zabrudzeniami. Jeśli potrzebujesz usługi sprzątania mieszkania po wynajmie to tylko z Eskurro.

Dlaczego my

Doświadczenie 
i profesjonalizm

Elastyczność w kwestii 
terminów

Certyfikowane narzędzia, urządzenia i środki czyszczące

Ekologiczność

Atrakcyjność cenowa

Często Zadawane Pytania

Czy mogę zamówić usługę sprzątania po wynajmie w krótkim terminie?
Tak, jesteśmy elastyczni i gotowi zorganizować sprzątanie po wynajmie nawet na krótki termin. Wystarczy skontaktować się z nami, aby umówić dogodny termin.
Gdzie możecie przeprowadzić usługę sprzątania po wynajmie?
Nasze usługi sprzątania po wynajmie są dostępne w wielu dzielnicach, w tym m.in. w Śródmieściu, Wesołej, Pradze Południowej, Osiedlu, Targówku, Bielanach, Białołęce, Wilanowie, Mokotowie, Rembertowie, Ursynowie, Ursusie, Włochach, Bemowie, Żoliborzu, Woli, Ochocie oraz Wawrze. Jeśli znajdujesz się w jednej z tych lokalizacji, skontaktuj się z nami, aby umówić się na sprzątanie po wynajmie w dogodnym dla Ciebie terminie.
Czy mogę zamówić dodatkowe usługi, takie jak czyszczenie mebli tapicerowanych po wynajmie?
Tak, oferujemy dodatkowe usługi czyszczenia mebli tapicerowanych, usuwając plamy i odświeżając tkaniny dla lepszego wyglądu wnętrza.

Jesteś zainteresowany indywidualną wyceną?
Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami


Inne usługi