mycie okien Warszawa

Mycie okien

Mycie okien i pozostałe usługi firmy sprzątającej

Na myśl o myciu okien masz gęsią skórkę? Irytuje cię, że za każdym razem, gdy zabierasz się do pracy dostrzegasz smugi na szybach? Profesjonalna firma sprzątająca z Warszawy zaprasza do kontaktu! Wieloletnie doświadczenie, odpowiedni sprzęt i stosowane techniki sprawiają, że mycie okien wykonujemy sprawnie i dokładnie. W ramach świadczonych przez nas usług proponujemy mycie witryn sklepowych, okien biurowych i stolarki okiennej w domach i mieszkaniach.

Mycie okien w domach i mieszkaniach

Klientom indywidualnym proponujemy mycie okien każdego rodzaju, a także mycie żaluzji. Kompleksowa usługa jest wyceniana w zależności od rodzaju okna (jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe i inne). Do wykonania prac stosujemy odpowiednie środki, a całość zlecenia przeprowadzamy w sposób nieuciążliwy dla mieszkańców, bezpieczny i szybki. Zaufana kadra pracownicza charakteryzuje się rzetelnością, sprawnym działaniem i uczciwością, co wpływa na nienaganny efekt końcowy. Zarówno mycie okien dachowych, czyszczenie żaluzji i mycie okien standardowych wykonujemy z zachowaniem dbałości o pielęgnację stolarki zgodną z zaleceniami. Przywracamy blask nie tylko szybom, ale całym oknom i przyległym do nich parapetom. Słowem – wpuszczamy do wnętrza powiew świeżości i piękne promienie słońca, które nie uwypuklają już nieestetycznych smug i innych zabrudzeń.

Mycie okien i witryn w biurach i obiektach komercyjnych

Obiektom komercyjnym oraz biurowym proponujemy specjalistyczne usługi obejmujące mycie witryn sklepowych oraz mycie okien biurowych. Dysponujemy odpowiednim, profesjonalnym sprzętem oraz środkami czystości, które pozwalają na sprawne i bezpieczne przeprowadzenie prac bez powodowania uciążliwości dla pracowników biura. Zapewniamy właściwie przeszkolony zespół sprzątający, który swoją pracę opiera na znajomości technik sprzątania, obsługi sprzętu oraz zasad BHP. 

Mycie okien – Warszawa i okolice

Profesjonalnie i dokładnie, bezpiecznie i sprawnie – to nasza dewiza uzupełniona przystępnymi cenami. Obsługujemy klientów na terenie całej Warszawy i w okolicznych miejscowościach.

Cennik 

  • Okno standard (1-skrzydłowe) – 20 zł
  • Drzwi balkonowe – 30 zł
  • Dachowe – od 40zł
  • Przeszklenie balkonowe w zabudowie – 40 zł

Chcesz wiedzieć więcej i umówić się na mycie okien? Zadzwoń do nas!